FeelzToys Panty Vibe vibrátor do kalhotek na dálkové ovládání - černý

Cena:999,00 Kč
Dostupnost:Skladem

  • Barva : černá

Podrobný popis produktu FeelzToys Panty Vibe vibrátor do kalhotek na dálkové ovládání - černý

Stylový a dokonale tvarovaný vibrátor do kalhotek na dálkové ovládání. Vaše obyčejné chvíle budou od teď neobyčejné. Vezměte si vibrátor na nákupy, porady, procházku, na cvičení a nebo na rande.

Díky svému tvaru vibrátor dokonale zapadne do Vašich kalhotek a bude držet na správném místě. Tvar je tak dokonalý, že dokud ho nezapnete, tak ani nevíte, že tam je. Diskrétní ovládání umožňuje dálkový ovladač, který je na baterie. Ovládat ho můžete sama a nebo nechat Vašeho partnera ať si pohraje s Vašimi touhami. Zařízení je velice tiché.

Vibrátor je vyrobeny z nejkvalitnějšího silikonu a je 100% vodotěsný. Plně nabitý vibrátor vydrží až fantastických 8 hodin. Dálkové ovládání funguje až na 15 metrů. Doba nabíjení 1,5 hodiny. 6 vibračních režimů.

Návod: Zmačkněte tlačítko a vibrátoru po dobu 3 sekund, hračka jednou zavibruje a v tu chvíli je v pohotovostním režimu. Můžete vložit do kalhotek a od teď se dá ovládat pomocí dálkového ovladače. Konec s malými tečkami patří na klitoris.

USB dobíjecí kabel je součástí balení. Kalhotky nejsou součástí balení. Součástí balení i luxusní silikonová kabelčička jako pouzdro.

Rozměry: 45 x 100 mm


INTIMO