JO H2O TRI ME Classic sada 3ks lubrikačních gelů

Cena:389,00 Kč
Dostupnost:Skladem


Podrobný popis produktu JO H2O TRI ME Classic sada 3ks lubrikačních gelů

Dárková sada JO Tri Me Classics obsahuje 3ks lubrikačních gelů po 30ml. Obsahuje lubrikační gely H2O Original, JO All-In-one masážní gel hřejivý, JO H2O Juicy ananasový lubrikační gel.

Tato sada je perfektní pro začátečníky nebo jako dárek.

JO H2O je lubrikační gel na vodní bázi určený na zvlhčení při styku. Tento nejprodávanější a nejpopulárnější lubrikant je vytvořený pouze za použití čistě rostlinného glycerinu. Je hedvábně hladký, nelepí a nezanechává žádné žmolky. JO H2O je kompatibilní se všemi erotickými hračkami, kondomy a snadno se čistí.

JO All-In-one je masážní lubrikant na bázi silikonu, který funguje mimo jiné i jako rozjasňovač tetování a kondicionér pokožky. Tato kolekce je vyrobena pouze ze silikonu nejvyšší kvality a poskytuje úžasný pocit při doteku. Je vhodný k masáži celého těla, stačí opravdu málo na celé tělo.

JO Juicy je lubrikant pro zlepšení předehry a intimity. Jako všechny gely od JO je i tento vyroben z čistě rostlinného glycerinu a navíc je naplněn přírodními aromatickými extrakty. Potěší vaše smysly jako je čich a chuť. Neobsahuje žádný přidaný cukr ani sladidla.

Každá lahvička má 30ml


INTIMO