ROMP Switch podtlakový stimulátor na klitoris - oranžový

Cena:799,00 Kč
Dostupnost:Skladem


Podrobný popis produktu ROMP Switch podtlakový stimulátor na klitoris - oranžový

Společnost Wow Tech spravuje značku Womanizer a We-vibe a pro rok 2020 přichází s novou, svěží a mladistvou značkou ROMP! Romp zaručuje kvalitu Womanizeru, ale chce být pro své zákazníky dostupnější a svěžejší. Nekladou takový důraz na drahé obaly, které jsou sice krásné, ale v konečném důsledku pouze navyšují cenu výrobku. Proto je tu Romp! Nikterak neubráno na kvalitě stimulace a funkčnosti!

Každá žena má právo na intenzivní orgasmus! A to ať se zrovna nachází kdekoliv.  Romp Switch je stimulátor na klitoris na baterie.

Romp Shine je masážní strojek určený pro stimulaci klitorisu. Zobáček Rompu klitoris lehce nasaje a poté ho stimuluje pomocí podtlakových vln.

Stimulátor má dokonalý ergonomický tvar, je lehký a tichýNemusíte se obávat, i  tento nový model od společnosti Wow Tech je vybaven špičkovou technologií, která dělá ze stimulátorů klitorisu nepostradatelného společníka.  

Romp Switch je velmi tichý, ideální pro první zkušenost s podtlakovými vlnami a jedním tlačítkem přepínáte mezi  6 úrovněmi intenzity podtlakových vln. Váš orgasmus čeká jen na stisknutí tlačítka! A jako malý bonus - je v barvách léta 2020.

Baterie jsou součástí balení.

Rozměry: 132 x 49 x 44 cm

průměr stimulátorové hubice: 1,7 x 1,3 cm


INTIMO